Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerový systém nie je žiarovka aby si ju každý dokázal nainštalovať sám. Ak chcete mať funkčný kamerový systém. Mali by ste mať odborné vedomosti a skúsenosti. Preto neponúkame rôzne "hobby sady", ale kompexnú dodávku kamerového systému. Vrátane záručného aj pozáručného servisu.  Používame kvalitné digitálne 1MB, 2MB, 5MB kamery s POE napájaním. Sú pripojené na záznamové zariadenie NVR , ktoré ukladá záznam na harddisk. Systém je ochránený voči výpadku energie záložným zdrojom. Súčasťou dodávky je náhľadový monitor. Online prenos ako aj záznam je možné sledovať cez akýkolvek počítač alebo mobilný telefon pripojený k internetu. Systém je chránený Vami zadaným heslom.

Rozdiel medzi analógovým systémom a digitálnym

Rozdiel medzi analógovým systémom a digitálnym

Na obrázku je vidieť rozdiel v priblížení analógového snímku 720p a digitálneho 2MB snímku.  

Základné rozdelenie kamier

Dome

 Dome

Ramenné

Ramenné

Počet kamier Dome:

Počet ramenných kamier:

Rozlíšenie:

Záložný zdroj:

Náhladový monitor:

Hard disk:

Monitorovanie kamier

Monitorovanie kamier

- Prístup cez sieť: Plný prístup z klientskeho softvéru. Ako sledovanie živého obrazu, tak prehrávanie zaznamenaných udalostí cez sieť (LAN, Internet) chránené heslom. Diaľkové programovanie a nastavovanie, archivácia záznamov cez LAN alebo Internet.

- CMS Software: Zadarmo, max 255 ks DVR zariadení typu ICR Xxx. Umožňuje zobraziť až 64 ks kamier, vzdialený monitoring, prehrávanie záznamov, stiahnutie záznamov a nastavení.

- Mobilné klienti (Symbian, Windows Mobile 5, iPhone, BlackBerry, Android) zdarma. Mobilné klientsky softvér umožňuje na diaľku sledovať obraz kamier na Vašom telefóne.

Prihlásenie